Met gepaste trots presenteer ik u de cover en titel van mijn budgetkookboek. Het wordt uitgegeven door Karakter Uitgevers en verschijnt in september. In het boek staan in totaal 40 recepten waarmee ik ben opgegroeid. Het gros van de recepten is voor minder dan € 5 te bereiden als je slim inkoopt. Hoe je dat doet staat uiteraard ook in het boek beschreven.
Toen ik bezig was met de recepturen heb ik familie, vrienden en buren gevraagd om mij te helpen met het opmaken van de maaltijden. Ik kan u vertellen dat ik sindsdien niet meer zomaar voorbij kan gaan zonder dat ik de vraag krijg: “Wanneer verschijnt dat kookboek nou? Ik mis je eten!” Gelukkig hoeft u niet lang meer te wachten, want na de zomer is het al zover. Dan kunt ook u genieten van deze slimme gerechten.
Zou geweldig zijn als ik er een kon winnen, ik ben al een tijd opzoek naar een mans gerechten, Ik ben een man alleen die het nu moet doen met recepten voor 4 personen, en dan maar aan passen, soms komt het goed, soms niet te eten, en dat is zoo zonde, en vooral duur als je het eten moet weg gooien. Laat ik hopen op een goed teken.
Ha Fred, het kookboek gaat ook van 4 personen uit. Dus, als je het boek zou hebben, moet je alsnog omrekenen. Op de website hebben we wel eenpersoonsgerechten voor je en ook tweepersoonsgerechten. Heb je ze al ontdekt: https://www.bijstandsgerechten.nl/week-gerechten-tot-e-5/ groetjes van Merlien Welzijn
Fred,
het is zeker zonde om eten weg te gooien. Ik ben ook alleen en maak bv een 4persoonsgerecht gedeeld door 2, dus voor 2 personen.
1 portie eet ik gelijk na het koken en het andere vries ik in voor later. Als je het `s ochtends uit de vriezer haalt hoef je het `s avonds alleen even op te warmen.
Ik zou graag een boek willen bestellen, kan ik deze via densite verkrijgen of gewoon in de boekhandel?
Ha Anja, wat leuk! Met de aanschaf draag je bij aan de instandhouding van de gratis dienstverlening via de website en Facebook van Bijstandsgerechten! Vanaf de 16e is het boek via alle erkende (web) boekhandels te koop. 🙂 groetjes van Merlien Welzijn
dat boek wil ik heel graag hebben want leven van de bijstand is niet makkelijk
Ga dit boek direct aanschaffen ! Heb al verschillende gerechtjes van jullie gemaakt , en ze zijn lekker ook het budget id leuk meegenomen
Bedankt alvast aan iedereen
Wat fijn om jouw enthousiasme te ontvangen 🙂 Dank je wel. groetjes van Merlien